fbpx

Реклама в групі WomanUP Club

WomanUP Club – жіноча бізнес-спільнота в форматі групи у Фейсбуці.

Це онлайн-комьюніті для знайомств, спілкування, обміну досвідом, корисною інформацією та рекомендаціями в дружній, підтримуючій та надихаючій атмосфері з живим активним спілкуванням.

Станом на травень 2022 року група налічує 1700+ учасниць з усього світу.

Географія учасниць: Україна, Польща, Великобританія, Німеччина, Турція, Італія, Ізраїль, США, Канада та багато інших країн. Більшість учасниць мають власну справу або є фрілансерами у самих різних сферах – від копірайтингу до веб-програмування.

З 24 лютого 2022 ми не підтримуємо жодних стосунків із країною-окупантом, тож всі учасниці з Росії були видалені з групи, а будь-які проєкти, тим чи іншим чином пов’язані із агресором, заборонені для обговорення, пошуку партнерів, співробітників чи промоушену.

Окрім власне спілкування та обговорення важливих питань в групі можна розмістити рекламу на таких умовах:

  • рекламний пост – вартість $15;
  • спільний прямий ефір-інтерв’ю зі мною тривалістю до 1 години з висвітленням усіх цікавих та важливих для вас моментів, пов’язаних з вашим проєктом чи конкретною пропозицією. На ефірі можна вільно пропонувати свої товари та послуги – я буду розмову таким чином, щоб ви, як запрошений спікер, мали змогу поділитися усім найважливішим. Вартість $75 (послугу тимчасово призупинено через мою зайнятість).

Сплатити рекламу можна з будь-якої країни у будь-якій валюті.

Для замовлення послуги та погодження важливих деталей можна писати мені напряму у Фейсбук.

В будь-якому випадку, навіть, якщо ви поки не готові купувати платну публікацію, просто долучайтесь до групи за цим посиланням – участь в ній абсолютно безкоштовна.